| Yuuki81 a întrebat:

Salut cred ca toti ati auzit de site-ul deseneanime.ro ei bine uitati intrebarea :de ce nu merge site-ul?
adica intru pe adresa site-ului si imi apare o pagina goala si in coltul din stanga-sus scrie"To Be Continued... "va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| mugurelpetru a răspuns:

Pai uite ce s-a intamplat su ramas cu hostu in urma si toate sau sters toate ep din orce anime.iar sa le puna nu cred si sa plateasca nu e asa usor deci poate se va redeschide intr-un an doi poate
deci
funda plz

6 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Cred că va trebui să-ţi găseşti alt site unde să-ţi urmăreşti anime-urile preferate. Ăsta fie s-a închis, fie sunt probleme tehnice. Să mai intrii din când în când ca să vezi dacă s-a remediat problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au niste porbleme tehnice la ei pe server sau e inchis site ul

| HaLoGeNNN a răspuns:

Instaleaza-ti alt Google de aici:
...index.html

| Gray77 a răspuns:

Probleme tehnice, nu stim cand isi va reveni, incearca Animekage.com/Shinobi-fansub/, pana se remediaza problema.

| lairon a răspuns:

Exista un site facut de moderatorii de la deseneanime se cheama desenele copilariei si inca copiaza animeurile.

| cosminunder a răspuns:

Ba si eu sunt fan da zep a zis ca se inchide acum una an