| anonimus00000 a întrebat:

Cum ar fi daca m-as duce intr-un magazin dintr-un mall(Zara, Stradivarius, Bershka etc) si as lua un produs la proba si as taia sistemul anti-furt gen pe langa, as taia putin din material, plus etichetele si tot ce are, le-as lasa acolo si as pleca cu produsul in geanta. M-ar putea prinde?
Sa nu se inteleaga gresit, mi-a povestit un prieten o faza(long story) si vreau sa lamuresc o chestie

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gandire de roman, ce sa mai... stii tu mai sunt si camere de luat vederi, te pot depista cine intra cu ce haine si ce lipseste

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plus uneori iti mai da si un carton cu cate produse intri in cabina si ti le verifica la iesire

| zurick a răspuns:

Ai da dovadă de prostie și proastă creștere, un model adevărat...