| Vally_Cross_1974 a întrebat:

Salut cum gasesc subtitrari la filme pe ce site ami recomandati?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu nu aș recomanda un anume site, cel mai bine e să cauți subtitrarea direct pe google și dacă a apărut în română o vei găsi.

| Teo29 a răspuns:

Instaleaza bs player si iti cauta ei sub automat. Selectezi pentru limba romana la cautare de sub si iti gaseste bine.

| GreenVoid a răspuns:

Scrii pe google numele filmului plus "online subtitrat" si alegi tu de acolo.

| Daniel2836 a răspuns:

Salut,
Subtitrări Nifty-Team!

| Tpuist a răspuns:

Mai bine ai găsi o carte de gramatică.

| dani172 a răspuns:

Uita-te pe Filme hd.Eu mereu ma uit pe situl lor cand vreau sa vad un film bun happy