| paul999 a întrebat:

Salut, daca auzi o cioara pe stalp caraind puternic ce se intampla? s-a intamplat noaptea si dupa aia s-a stricat vremea a inceput sa ploua, si caraia chiar infata unui vecin care a murit straight face

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile.

| cristimihailov a răspuns:

S-ar putea sa fie nevoie sa vezi seria Final Destination de la 1 la 6 parca. Si apoi o sa dormi linistit.

| DeeaDenyyyy a răspuns:

Chestiile astea ti se arata numai daca crezi in ele! Incearca sa nu le bagi in seama.Asta fac ciorile, caraie