| Madalin_3620 a întrebat:

Dati-mi si mie niste linkuri de unde pot cumpara adidasi nike sau addidas din piele marimea 39-40 si sa coste maxim 250 de lei! Cele mai multe linkuri primeste FUNDA!

1 răspuns:
| zmotocel a răspuns:

Salut! Adidasi originali poti gasi pe www.sportax.ro si au si marimi ge 39-40. Nu sunt multe modele dar poate gasesti ceva sa iti placa. Fie poti merge la ei sa ii probezi inainte sa ii iei sau ti-i trimit prin posta sau curier rapid. Bafta!