| Cosma0499 a întrebat:

Salut.
De 8 Martie daca nu ma insel i-am am oferit prietenei mele un colier din argint in forma de stea, daca nu ma insel.Astazi i-a cazut si s-a spart in 4 parti,de marimi sa zicem suficient cat sa le pot lipi si sa nu se vada,dar cu ce ati sugera sa il lipesc? Grosimea acestuia este suficient de mare cat sa pot pune pe mijloc o substanta si sa nu se observe,doar ca am inteles ca nu am sanse la picatura,si ca as putea incerca PoxiPol, dar mi-e frica sa nu cumva sa se vada in ultimul hal...
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Andreeaa19 a răspuns:

Mai bine du-te cu el la amanet sau la persoane care se ocupa cu asa ceva. Bafta!