| sabinlord a întrebat:

Salut de ceva vreme jocurile pe calculator nu mai imi plac (desi eu ma jucam in fiecare zi)ce pot sa fac ca sa imi placa din nou? Lava?

Răspuns Câştigător
| SatanSoul a răspuns:

Ai putea sa incerci sa faci alte lucruri in afara sa te joci pe calculator, cum ar fi sa-ti faci prieteni, o iubita/un iubit, sa mergi in cluburi, sa te distrezi cu prieteni tai. Ii pacat sa-ti ratezi viata din cauza jocurilor pe calculator. Sincer nu stiu daca iti este de ajutor raspunsul meu, dar m-am gandit ca ti-as putea oferi un sfat prietenesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic, ai mai mult timp sa faci lucrui mai utile acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, acum esti pregatit sa treci la un alt nivel, incearca o carte.
P.S. Lava?

| cdu92 a răspuns:

Ai putea incerca sa iei o pauza completa de vreo luna de zile asa...sa vezi dupa aia ce pofta iti vine.