| gsmkdgc a întrebat:

Salut de curand nu ma lasa n baiat in pace ce sa fac ca nu il recunosc decat cu privirea cum sa.l dau pe mana politiei? Sau sa ma pun in situatia sa imi iau pe cineva ca garda de corp funda

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Dap...pune pe cineva sa-i traga o bataie buna

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde in ce sens nu te lasa in pace. Eu zic sa apelezi la parintii tai prima data si o sa-ti zica ei daca e caz de sunat la politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum nu te lasa in pace? Intreaba-l ce vrea de la tine si anunta-ti parintii ori o ruda apropiata. Ei vor sti ce sa faci, nu TPU. Succes sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce îți face mai exact?