| jimbon a întrebat:

Salut dudes! Aveti vreo idee de ce nu mai pot sa-mi reinstalez winu pe nemernicu' asta de pc? De cateva luni ma tot chinui sa-mi reinstalez windowsul, dar pur si simplu nu stiu ce are.Cand bag dvd, ar trebui sa-mi apara chestia cu 'press any key to boot from cd/dvd' dar nimic! Tins sa precizez ca am facut orice setare posibila si imposibila din bios, am luat toate F-urile la rand si nema, am incercat sa bag dvd-ul in alt DVD -RW, still nema. Am nevoie neaparata de o reinstalare ca mi se misca execrabil.Pe net nu am gasit nimic legat de aceasta problema, poate voi stiti.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Cand iesi din meniul BIOS-ului si ai pornit cu CD-ul in unitate, apasa repetat tastele "Del" si daca nu merge incearca cu "Esc".

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In BIOS ai schimbat ordinea boot-arii? Pe tasata "Dell" ai apasat sau pe "Esc"?

| jimbon explică (pentru Salontanul):

In bios am schimbat fiecare ordine, dar nu am apasat tasta 'del' cat timp eram in bios.Nu stiu daca are vreo legatura chestia asta.

| jimbon explică (pentru Salontanul):

Am merusit! Mersi frumosnot worthy

| Salontanul a răspuns (pentru jimbon):

Mersi si eu pentru apreciere. Succes!

| Salontanul a răspuns (pentru jimbon):

Nu. Cand iesi din meniul BIOS-ului si ai pornit cu CD-ul in unitate, apasa repetat tastele "Del" si daca nu merge incearca cu "Esc".