| maria1992 a întrebat:

Salut fetelor! Voi cum aveti menstruatia? La cate zile va vine? cat va tine? e mai redusa cantitativ sau abundenta? Ms pentru raspunsuri kiss

4 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

-imi vine odata pe luna happy
-5 zile ma tine happy
-depinde...cateodata e abundenta, cateodata redusa happy

| ladygaga a răspuns:

Pe mine ma tine 6 zile si e redusa cantitativ big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menstruatia iti vine odata pe luna(sau cu nici intarzieri daca esti la inceput). La inceput te tine cam o saptamana-doua si e mai abundenta, apoi dupa ce se mai regleaza te va tine 5-7 zile si va fi mai redusa cantitativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cam 4 zile ma tine, o data pe luna, cateodata abundenta, cateodata redusa...