| DifferentBoy a întrebat:

Heu...Am 14 ani si am cunoscut o super fata pe care o plac foarte mult. Faza este ca sad Sunt foarte timid si inchis, deci nu stiu cum sa vorbesc cu ea, nu stiu cum sa sad o fac sa se apropie de mine, defectul este ca sunt timid si inchis. sad Nu sunt urat...sad

Spuneti-mi va rog cum sa fac sa se apropie de mine... (emotional) sad.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ce mai buna modalitate ar fi sa incerci sa vorbesti cu ea ca si cu o oricare alta, sa nu-ti fie teama de un posibil esec, ca daca-ti este teama de un posibil esec deja ai esuat, pentru ca nu vei fi in stare sa te comporti natural cu ea si de cele mai multe ori in frica unui esec nu vei face nimic sa incerci sa fii cu ea.
Poti sa risti si sa castigi, sau poti sa nu risti si sa pierzi din start, e decizia ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Pot spune ca am o situatie putin similara cu a lui si e ca si cum ne-ai raspuns amandurora. Multumesc si eu! laughing

1 răspuns: