| Dan515 a întrebat:

Imi place de o fata tongue, inca nu i-am spus asta si am de gand sa ii spun. Daca ea spune ca si ei ii place de mine, apoi ce trebuie sa faci?, ce faceti?

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa mergeti de mana,tot in ziua aceea,va plimbati si stii,cred ca nu e de ajuns doar sa-i zici ca o placi,deci daca vrei sa te intilnesti cu ea,ar trebui sa-i propui sa va intilniti, spune-i:
-Imi placi foarte mult, te consider foarte buna si foarte adorabila si as vreau mult sa ma intilnesc cu tine.
Deci nu e neaparat sa-i spui fix asa, dar pe-aproape s-ar putea, oricum ideea ai inteles-o.Baftawinking

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

O chemi la o bere, adica un suc.

| gabriel87000 a răspuns:

Vobesti cu ea simplu.iar din vb in vb vedeti voi dupa ce faceti.

| Dan515 explică:

Nu mai are rost aceasta intrebare, i-am spus ca o plac si ea a spus ceva in genu: ca si ea ma place dar nu chiar in acel mod. crying((