| TheGrayWolf21 a întrebat:

imi poate spune cineva niste nume de smechere breazla pe metin2 robatting eyelashes care sa nu fie luate :d

Răspuns Câştigător
| SoccerJocker a răspuns:

Salut! BlackStars, Forever, Ang3lsOfGod,HalfHuman,ZeusLight(Fulgerul lui Zeus e traducerea),ImiPasa,BlueSword(Sabie Albastra),BloodVampires,Goofy,SinguriiZEi, NeVErLiKeThiS, FaKiRii.Mai fa si tu combinatii. Sper ca ti-am dat ideii. Funda?

7 răspunsuri:
| HeaDShoT_3065 a răspuns:

EvolutionX... mie imi place, nu stiu daca o sa-ti placa si tie big grin

| TheGrayWolf21 explică:

AM SI EU 26 DE IDEI DAR NU STIU CARE SA O ALEG:
1.StarWarsTheCloneWars
2.AsassinGrup
3.Atlantica
4.Bucuresti
5,Romania
6.Bogatasi
7.HeveANiceDay
8.ToyStori3
9.Barbarii
10.AOW
11.FANK
12.SC165.3B
13.NSP
14.FERRARI
15.BMW
16.FMSandPFN
17.YONGAN
18.SHISOO
19.Suburby13
20.R@MI302011
21.PriceOfPersia
22.Persia
23.Narnya
24.BUZZ
25,Faraonii
26.Cobrele

Votati ce va place

| FizoxX a răspuns:

Io iti dau numa unu, AlKaLineProPVP(daca il pui da-mi funda). Fachiriilaughing cat am ras cand am vazut

| Catacombi a răspuns:

Pai fa-ti singur un nume daca ai imaginati!rolling on the floorSau intreabai pe prieteni tai!

| Cristinel_Cristy_1997 a răspuns:

Iti dau exepmlu DarkTiger09, Nike989, Kent06, TheBoss Si cam atattongue

| Badea_Silvan_1990 a răspuns:

Pai eu stiu nume de genul : HaXb0X
RedDog55
Teroare67
BOSULwar1001
LupulBlack321