| razviiiii a întrebat:

Imi puteti da o lista cu niste raspunsuri subintelese? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta !

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.

Un lOoK d bad g!rl . O inim@ d goOd chiLd . Eu pot sa fiu ca si tine Oricand . dar tuh qa mine Nikiodata.

n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!

E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.

Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.

E atata de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.

Dau Rime c0recte` Te ard l sentimente`Tzi se pare un miraj -eu itsi spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar 0ricum` fac ce fac si te sc0t din peisaj.

.Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Shi infrangeri care ma inaltza.

Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.

Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tsine mereu capul sus calca`i in pici0are d0oar asa vei fi maree`!

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa , dar asa cum e ea tsi-a furat inima . Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii itsi piere chefu` de`a face mishto.

De obicei te duci in cluburi de noapte.crezi ca mashina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteshte in aer,acesta este portret robot de fraier .

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu !

Si zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu s-a inventat un baiat care merita tot ce are ea de dat !

Nu mai e Ea Fetitza ce tacea!Astazi iti spune PA,ieri poate'i pasa.

TotsSi baietii dp` tne zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaa

Ştie să danseze, ştie cum să procedeze ştie să te ruineze, să te bulverseze să te amendeze, să iţi demonstreze că nu are cum să nu te intereseze.

N`am impresii`n cap`!Nu sunt figuranta`!Shi daca` esti cumva` de alta` parere`.Chiar` nu ma intereseaza` punctu` tau de vedere`!

.Nu Sunt Pe Bucatzi`Si Daca Nu`ti Convine` `Stanga`mprejur `Ma Doare Fixx In Cot De Tine.

arzi de nerabdare sa dispar daca arzi de nerabdare arzi de tot macar.

Le pun conditii` la toti care` ma vor .Uita`te da` nu atinge si uite-asa eu ii omor.

Are o tehnica speciala` Stie exact cum` Sa te bage`n boala.

•Si as avea multe sa`ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!•

Nu ma crezi in stare? Nici o problema. Nu ma cred nici eu. Dar fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu

Am cateva idei idei . Cine stie poate ies scantei

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Curaj sau doar 2peu Sa intri in jocul meu.

TotuShi ma admiRa,pentRu ca Sunt cOpil si am o lumE de Vis si Singura mea privireeil duCe'n parais!

Nu Ma Laud De Frumusetze Sh Nici De Mare Finetze.Am Yo Farmecu`Meu Asha Dupa norocu`Meu.Nu`s Mare Frumusetze Shy Nici Mare Tandretze.Dar Dak Ma Cunosti.Ajung Sa`ti Fiu Febletze:*

Hey tu!Nu e perfecta,nu e trista,nu e cea mai vesela.e doar pur si simplu EA

Renunta la metafore si epitete cretine...cand ele se bucura ca ai renuntat,da'i din cap si treci pe linia de start

?Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy?

Model de femeie care cauta scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ,ridica d0ar degetu` mijl0ciu`?

Ia`ti ,ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers?

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu`

[[Si-ti mai spun ceva din ambitie,pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]

Ai grija ce faci, actiunile devin obiceiuri. Ai grija ce obisnuiesti sa faci, obisnuintele devin caracter. Analizeaza-ti caracteul, iti devine destin!

Viata cateodata e in alb si negru...dar port mereu la mine o cutie de carioci!

Acuma zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Minti ieftin si prost,Iti stiu replicile p drost.C urmeaza sa spui iti zic eu dinainte mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte.Am fost si voi ramane aceiasi fata cuminte cu ganduri rele in minte.

Multi imi gasesc defecte.Impresii in cap .Zi de zi cate`un fraier se crede baiat de baiat

Ceea ce il usuca pe tati meu de bani E pustoaica lui de 17 ani

Stilul ei pervers te fenteaza tot mai des ,te intrebi . oare ce nu a mers?

Parca n-are niciun defect, Cand se instaleaza seara, ea ii da efect. Si mi se pare corect, E o munca sa te mentii frumoasa. Respect.

ma vrei nu? dar iti zambesc si'ti spun bye bye!

.Fii falsă`!Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers!Toată lumea joacă pe interes!

Imi Reprosezi ca snt fitsoasa,plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea.Dar cum se face ca tot dupa fundu` meu esti!?

Sunt aceeasi si nu ma pot schimba.M-am schimbat destul si ai profitat d ubirea meaStop atitudineMandria ta e lovitaCaci te-ai jukat cu o papushik ce sentimente imita.

Nu Ma Supar Din Contra Sunt Chiar Fericita K Dak Eram Un "Nimeni" Nu Eram Atat De Barfita ! Castig Orice Meci,Pe Scena`ti Dau Scor Iar Dak o Dau In Bara Am Grija Sa Fie Bara`gol

Pune STOP cand te streseaza explika`i ca exagereaza nu`ntselege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

.[Fata: Crimanala,sentimentala,afacere ilegala, Senzuala, profesionala, treaba e km temporara]

Vrei sa pari naiva, emotiva, nu e rau Ca nimeni nu.si da seama ce se.ascunde`n capul tau Esti exact cum trebuie sa fi, asa cum iti convine Ai stilul tau de.a amagi numai dintr.o privire )!

Ea nu te minte, arata ce simte! Vorbeste cuvinte intelese de Ea.

~ [ ] Nu esti decat un pusti de bani gata Sponsoru e tati vezi ca stie fata [ ] ~

Ma joc cu tine , devii nervos,chiar ai luat-o in serios ?

Poate lumea minte sau poate nu. Dar trebuie sa tii minte: EU NU SUNT TU!

Dozeaza-ti esenta in cuvinte,cedeaza-ti orgoliul si nu-i purta trecutului doliu.

Lasa-i pe altii sa se agite, so what? Nu conteaza cine comennteaza! Iar daca esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza!

•»Educata de destin.•Simt mult si arat putin.

•Facem tot ce stim si nu ne oprim• Traim viata din plin•

12567979098657837-67346576867576476407909754264324=-=97689Y746575254E
• Imi place sa cred ca n-am pierdut nimic. Si daca am pierdut ceva, inseamna ca nu mi-a trebuit.

Vreau sa fiu fericita, nu incerca sa ma lovesti.Nu mai insista acum ca ma iubesti.Nu mai suna, renunta la mesaje, stii ...Poate voi reveni, daca nu ma vei primi oricum nu voi suferi.

Ca au fost clipe si clipe,ai uitat sau nu,eu te-am iubit,tu ai gresit si m-ai tradat vezi tu...Atat am asteptat, sa vedem daca-ntelegi ca poti sa ai tot ce-ti doresti daca stii ce sa alegi.

Incearca sa traiesti asa incat nimeni sa nu te observe acolo unde esti.Dar sa se simta lipsa ta acolo de unde ai plecat.

Si poti sa pleci departe,n-o sa te caut acum,ca`ai dat foc inimii mele sh`ai lasat-o doar scrum!

Nu mai sunt copil cu slabiciuni de alta data,acum sunt slabiciunea altora.

In viata mea intra cine vrea,sta cat poate,dar ramane doar cine merita .

mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante

Zambeste chiar daca ai sa cazi.Zambeste chiar daca soarele apune si azi !

Loviturile vieţii nu sunt numai distructive, ci şi constructive; ca loviturile ciocanului în dalta unui sculptor priceput.

De vrei, du-te departe, dar nu te mai intoarce
Sufletulului meu da-i pace, nu te mai preface!

Am jucat cum mi-ai cântat, şi nu mi-a fost deloc bine
Dar a venit vremea,să cânt acum eu pentru tine.

Nu vreau un baiat care sa-mi dea luna de pe cer, si mai mult de atat nu sper ,vreau pe cineva care in fiecare seara suna sa`mi spuna, "Ai grija de tine, te pup, noapte buna".

Ureaza-mi noroc ca vreau sa fac ceva in viata .Te las linistit in lumea ta de gheata.

Prefer sa ma descurc cu ce am,prefer sa nu tac,prefer sa nu las,prefer sa sper in continuare,prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare .

Dacă nu poţi, e treaba ta!uit-o că ea te-a uitat deja! ieri când ai plecat , erai orbit de fericire, dar azi . începi să simţi că fără ea nu-i bine

Să începem cu începutul:de azi promit să uit trecutul.

Probabil c-ai sa plangi, dar stiu prea bine...ca plangi doar din orgoliu pentru tine.

Esti ca-n povesti,nu mai esti.Ce conteaza?nu conta!Că erai parte-ntreagă din inima mea.

Si te rog sa intelegi ca n-am cedat, am mers si mers.M-am oprit sa-mi amintesc ca-n viata totu' are sens.

Cand te bantuie tristetea, cand pierzi toate, cand te doare, cand te-nsfaca gerul vietii sub furtuni, sub ani, sub vant, sa te-arati tacut si simplu, sa zambesti cu nepasare- e cea mai inalta arta dintre cate-s pe pamant.

Hai,intoarce-te si indrazneste sa ma privesti o data cum o faceai mai demult.Nu pentru ca te vreau inapoi,ci doar ca sa vezi ce ai pierdut !

Nu ma intreba ce si cum am facut.Priveste doar rezultatul:fara mine esti pierdut!

Toate fetele stiu ce vreau sa spun.Sterge-ti lacrima,mergi mai departe,nu-i un sfarsit de drum !

Shi daca ai fi iubit-o,te-ai fi intors de mult la ea.

Auzi,n`am inima de piatra.Nu esti primul care pleaca.Dar`esti primul care`ash vrea`ntr`o zi sa se intoarca

Fiecare greseala imi face cate un bine, n'am incredere in oameni am incredere in mine!

Daca vrei sa stii cum pot trai fara tine si ce rost mai are viata mea,iti raspund ca ma descurc destul de bine si am uitat tot ce ieri nu puteam uita:p:X !

Si cireasa de pe tort:Carul Mic şi Carul Mare le-ai pus, Doamne, la loc sfânt.Sus pe cer...dar, de ce oare, ai pus boii pe Pământ… ?

45263549805yhfg7wer982t68t670wt6w7er74367w4636e6e7r6t3456478679
• De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu…

• Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima ,ti se goleste creierul…

• Cine iubeste si tace, nici dracu n-are ce-i face…

• Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador…

• Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…

• Dragostea e ca vopseaua unei masini.se obtine treptata, din mai multe straturi iar dupa ce este aplicat si lacul se gaseaste cineva care sa o zgarie….
In lume sunt 8 minuni… 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu… aceea esti tu…. iubirea mea !

• Nu te speria!Sunt la spital!m Mi-au gasit ceva la inima Fii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

• Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa…

• Maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc…

• Sa iubim nebuneste tot ce straluceste pe acest pamant, fiindca alta viata nu ne este cunoscuta…

• Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti…

• Nimic nu e mai frumos decat IUBIREA …iar iubirea e mai presusus de orice !

• Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

• Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

• Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da…

• Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang. tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa
iubesc !

Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo…

Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga…

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton dar eu te vad mai pierduta ca un apel pe telefon

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.

Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti

(draguta )- M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas

Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :

""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari

•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•» •»

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»

\( draguta ) » •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang! •»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai aleS` as tee indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««

» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

?»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. «?

? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?

? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?

? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama

Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«

Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«

Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu

Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita

Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.

Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE

Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau

Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang

""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…

uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….

*Cand iti voi vedea zambetul si voi sti ca nu e pentru mine atunci imi vei lipsi cel mai mult...
*Iubirea incepe cu o imbratisare, creste cu un sarut si se termina cu o lacrima.
*Un milion de cuvinte nu te vor aduce inapoi. Stiu pentru ca am incercat. Nici un milion de lacrimi. Stiu asta pentru ca am plans.
*Cel mai dureros lucru pe care un baiat il poate face este sa lase o fata sa se arunce in iubire cand el nu are intentia sa o prinda.
*Daca as fi nevoit sa aleg dintre a respira sau a te iubi, as folosi ultima mea rasuflare spunand: te iubesc!
*Cea mai pasionata iubire are cel mai rece sfarsit.
*Asa ca daca ma iubesti lasa-ma sa plec, si fugi repede fara sa stiu, inima mi-e prea intunecata pentru a-mi mai pasa, nu pot distruge o iubire care nu exista defapt.
*Nu ai avut niciodata nevoie de ajutor si iubire, m-ai tradat pentru a te salva pe tine...
*Aerul din jurul meu e greu ca intr-o cusca, si iubirea nu e decat un camuflaj al furiei.
*Nu te mai pot simti pentru ca m-ai daramat cu o forta distrugatoare.
*Cumva simt ca imi pierd steaua, ma pregatesc sa dispar, iubirea ta a stins lumina ce ma tinea viu.
Statusuri de despartire noi, pentru a vedea continuarea click pe "Citeste mai departe".
Part 2
Cele mai originale statusuri de despartire noi pentru tine:
*Asculta, cred ca tu si eu am ajuns la final. Vrei o reactie? A, bine, ok.
*Defectele mele sunt singurele care au mai ramas pure din toata relatia asta.
*Sper ca sti ca au inceput sa se vada liniile false din zambetul tau.
*Cum mai pot spera cand un nor sta deasupra mea? Tu esti partea din mine pe care vreau sa o inlatur.
*Da, esti frumoasa dar nu mai insemni nimic pentru mine.
*Iubirea e zgomot, e suferinta, iubirea este acea melodie trista pe care o cant mereu.
*Trec peste cu un zambet, nu e nevoie sa plang, un fleac e mai important decat situatia aceasta.
*Inima ta nu este deschisa asa ca trebuie sa plec, vraja s-a rupt...te-am iubit atat de mult.
*Tu esti lectia pe care a trebuit sa o invat, eu am fost castelul pe care tu l-ai ars.

Adorm in fiecare noapte cu gandul la tine \ din vise nimeni nu m-I tee poate lua ! Acolo esti cum vreau eu [si doar a mea ]. Pacat ca nu pot schimba vise cu realitatea

1 răspuns:
| razviiiii explică:

Multumesc wmiitzzy, iti dau funditahappy