| apocalipsa555 a întrebat:

Salut
Imi trebuie niste replici pentru o cearta
Problema e ca mereu intru in cearta cu o fata de la mine din clasa. Ea stie multe replici, as vrea si eu sa o inchid Ajutati-ma daca puteti, dar nu cele care mai sunt pe net
Fuunda

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Serios,mai bine ai lasa-o in pace si nu te-ai cobora la gandirea ei.si daca vede ca tu nu mai continui cearta cu ea.o sa te lase in pace, ca la nimeni nu-i place sa se certe singur

| apocalipsa555 explică (pentru rapp2020):

De 9 ani tac ca sa termine si ea, dar fara folos

| rapp2020 a răspuns:

laughing pai nu prea cred, iti spun arata-i ca nu-ti pasa si nu mai continua nu te mai lua cu ea in gura