| alexfunjohncena a întrebat:

Salut la toți!
Am o nelămurire. daca eu formez un cuplu cu o fata,după cat timp putem sa stam acasa unul la celalalt? Adica nu chestii perverse gen, doar simplu sa stam ca niste prieteni.
Funda! >:'

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Ori ca e vorba de sex ori ca nu, depinde de cei doi din cuplu si nu de sfaturile noastre. Doi timizi se vor apropia mai greu decat doi " dezghetati ".

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Doar atunci cand considerati voi ca sunteti pregatiti din toate punctele de vedere. Sfaturile noastre sunt inutile in acest caz.