| Whitesnake99 a întrebat:

Salut, m-am lasat de fumat in martie, ma rog, nu fumam mult, cam 1 pachet pe luna de vreun an jumate si acum ma bate gandul sa mai fumez un pachet ca raman singur acasa dar in acelasi timp merg si de 4 ori pe sapt la sala. o sa-mi afecteze performatele acolo?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daaa, fumatul te face sa obosesti mult mai repede cand faci miscare. Cea mai mare prostie sa fumezi din plictiseala... Lasa-le ca nu-s bune deloc, mai ales ca ai reusit sa te lasi.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu o sa-ti afecteze foarte tare performantele, insa risti sa devii din nou dependent. Ce rost mai are un pachet daca tot te-ai lasat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumatul afecteaza oricum, e o prostie, nu-ti bate joc de tine. Dintr-o joaca din asta o sa ajungi sa fumezi 2 pachete pe zi. Alege: sanatatea sau fitele.
Ce beneficii iti ofera fumatul?

| AlexDFY a răspuns:

Incearca vapingul sau narghileaua, o sa ti treaca pofta