| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Vlad si am 14 ani si sunt in clasa a 7-a.
O fata a cerut sa ne mutam impreuna in banca si eu am fost de acord. Dupa un timp ea a inceput sa se joace pe telefonul meu, in parul meu si eu in parul ei si se enerveaza.
Si mie imi place de acea fata si vorbim foarte mult pe wp, facebook si ne trimitem foarte multi ( :* ).
Si intrebare este daca acea fata ma place sau nu? ( Dau funda )
In ultima luna am fost foarte apropiati fiindca ea s-a certat cu o fata din clasa si tot ma chema pe mine sa o sustin.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Desigur ca te place! Altfel nu ti-ar fi cerut sa stea in banca cu tine.

| viNk a răspuns (pentru MskDesign):

Inca ceva ma lasa sa ii pun mana pe picior ( bulan ) si ea ma gadila pe mine sa zicem foarte mult.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns (pentru MskDesign):

I ai spus ce voia sa auda, felicitari!

7 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Da, te place pentru simplul fapt ca a cerut sa stati in aceeasi banca + ca iti 'cotrobaie' in par laughing

| lBroken69 a răspuns:

Fi sigur că te place. Dacă vorbeşte cu tine, şi te-a chemat cu ea în bancă.

| All4QuestionS a răspuns:

Da, e foarte posibil sa te placa si ea pe tine dar e la fel de posibil sa vrea sa fiti doar prieteni "foarte buni prieteni "

| All4QuestionS a răspuns:

Eu zic sa te risti si sa ii spui ca o placi si tu pe ea.Nu ai nimic de pierdut ai numai de castigat.

| viNk a răspuns (pentru All4QuestionS):

Eu ma 14 ani neimpliniti mai este doar unpic si ea are 15 ( stiu ca varsta nu conteaza dar intreb doar )