| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Mi-am uitat parola de la ID si nu stiu cum sa mi-o recuperez.Acolo am totii profesori din gimnaziu, am rudele crying. Pur si simplu, nu pot sa mai intru pe ID. Cum sa-mi schimb parola? Adica, cand dau la Forgot Password, imi zice la sfarsit sa dau click pe Confirmare. Pai, cum sa dau pe confirmare daca nu pot intra pe ID straight face?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acolo alegi optiunea: I forgot my password si dai next si raspunzi la intrebarile urmatoare.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Pai da lume dar scrie " Vă rugăm să verificaţi e-mailul trimis, pentru a vă reseta parola.

...@yahoo.ro"

straight face Si eu nu pot sa intru pe id ca nu stiu parola straight face

| Eღilia62 a răspuns:

Intri aici http://ro.yahoo.com/? p=us click pe Mail, click pe 'V-ati uitat id-ul sau parola' apoi click la 'Mi-am uitat parola' sau 'Parola mea nu functioneaza'

| Memories a răspuns:

Dai pe forgot my password

| Millanteria a răspuns:

Buna!
Cand deschizi messul, acolo unde scrii id-ul si parola, mai jos scrie "Forgot your password" - https://edit.yahoo.com/......forgotroot Dai click si, iti schimbi parola(cred ca esti destul de destept sa urmezi toti pasii aia).
Pupici si bafta!

| k4dd1 a răspuns:

Www.yahoo.com i cant acces my account forget password completezi schimbi parola si gata

| BoMbOnIcA_7267 a răspuns:

Dai jos la la mass la forgot your password? o sa-ti apara un fisier si acolo dai la I forgot my password dupa aceea sri id la My Yahoo! ID si scrii codul afista(ii pentru siguranta)si dai next o sa-ti apara urmatoarea cerinta la care scrii la My alternate email is scrii un id pe care sa-ti dea parola si dai next iar parola ta a fost trimisa pe acel id scris de tine sper ca te a ajutat aceste instructiuni foarte amanuntitewinking

| Bordeianu_Alexandru_1996 a răspuns:

Wa baieti ma puteti ajuta si pe mine k nu stiu ce trebuie sa raspund la ultima intrebare:Where did you spend your childhood summers?

| Florea_Ionut_1984 a răspuns:

Nu stiu...si eu sunt in aceeasi situatie, nu stiu cum sa o recuperezsad