| DeyvDavid a întrebat:

Mi-ati putea spune cateva servere private de metin2 fara hamachi? Stiu ca multi dintre voi cred ca e un joc stupid si daca vreti sa screti asta va rog nu o faceti. Daun funda pentru cel mai tare server!

Răspuns Câştigător
| Raulsass a răspuns:

Pai mai sunt www.newlongju.net ( incearca si cu. eu ca am uitat :d ) www.epiremt2.eu www.doublelongju.eu mai e si www.flamek.ro aaa mai e si www.finalongju.com www.heartmetin2.net www.mt2beta.eu cam atatea stiu

1 răspuns:
| MikeAlexis a răspuns:

Salut!
www.candylongju.net
www.metin2gx.ro
www.metin2united.com
Si daca vrei mai multe servere poti intra aici >http://topofgames.com/Metin2/