| alexandrumarcu32 a întrebat:

Salut,

Pe 15 mai voi face 18 ani. Dar, sunt foarte nehotarat, nu prea am participat la majorate si nu stiu cum se procedeaza. Voiam sa inchiriez un restaurant dar nu stiu daca sa invit toti colegii din clasa, sa fim mai multi, ori mai putini... dupa, sa ma duc cu ei in club. Parintii...sa fie si ei prezenti sau nu? Voi ce ma sfatuiti?

Multumesc.

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Daca inchiriezi un restaurant nu iti mai trebuie club, o sa ai si muzica si mancare, faci bufet suedez, si invitati toti prietenii, o sa ai 3 camere, una pentru bufet, una pentru dansat si una pentru cei in varsta, unde sa stea ei la o masa acolo.

| alexandrumarcu32 explică (pentru crytical):

Ma gandeam ca dupa plec in club cu anumiti colegi mai apropiati.

| SergiuBoss11 a răspuns:

O data faci 18 aniwinkingprietenii sunt trecatori, dar parintii vor fi pentru totdeauna langa tine.
invita-i pe toti sa fie distractia mai mare