| marke a întrebat:

Salut,pentru cei ce sunt in domeniu, am instalat jocul minecraft banuiesc ca il stiti, iar cand imi scrriu Usernameul si ii dau login im spune login failed ok dar ce ma enerveaza e ca nu ma lasa sa joc offline imi spune ca nu este downloadat "not download" cine ma poate ajuta va rog trimitetimi un mesaj cu instructiuni

4 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Fa-ti cont

| marke explică (pentru BeStMaN):

Nu.nu ca parca nas avea cont frate ma refer ca nu ma lasa

| IonuT2267 a răspuns:

Uite un minecraft, doar nume trebuie sa-ti bagi : https://www.dropbox.com/s/0oc11z9mqn7.
Funda? :)

| Alexandru_Dumitru_Simiz_1991 a răspuns:

Habar n-am ce sa zic, cont premium nu? poate minecraftul nu e complet poate ai sters ceva si nu mai merge reinstaleaza-l.