| Alyexxxx a întrebat:

Pot sa aflu daca cineva mi-a respins cererea de prietenie? Adica din cate stiu daca ti-o respinge nu iti mai apare friend request send si iti apare add. Dar pot sa aflu cumva daca mi-o respinge, ca poate am uitat daca respectivei persoane i-am mai trimis odata cerere

1 răspuns:
| ADIDESLER a răspuns:

Pai daca ii trimiti cerere iar dupa un timp intri pe profilul persoanei si poti sa ii trimiti iar cererea atunci inseamna ca o respinge