| Whemilly a întrebat:

Salut prieteni.Vreau si yoo niste idei pentru a crea niste poze haioase.Conversatii, amintiri ceva amuzant. Funda pentru cel mai bun raspuns.Astept ♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pedanny.blogspot.ro/2012/07/top-statusuri.html
Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da- te dracu la o parte din fata mea!

M-ai luat in brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de Cola!

Ce corp perfect! Ce zambet! Cata inteligenta! Dar sa nu mai vorbim despre mine.Tu ce mai faci? happy

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete…deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

Asa pisica ti cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!

I love you……… I need you……….I like you……….I vrea tu

Salveaza planeta! Sinucide-te!

Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?

Poze fun:
Http://e-poze.info/

1 răspuns:
| Whemilly explică:

Ceva de genul:-Iubitule, eu fac totul in casa asta:spal, gatesc, fac curatenie, spal rufe, de parca as fi Cenusaresa.
-Pai nu ti-am spus ca vei avea o viata de poveste?

Pentru a putea crea cu ajutorul conversatiilor poze haioasebig grin