| rayul a întrebat:

Stiti aplicatia Messenger pentru facebook. Bun, imi plac emoticoanele, le pot folosii in chat, cand vorbesc cu cineva dar cand vreau sa comentez o poza sau sa adaug o descriere unei poza nu le pot folosi, nu imi apare nici un fel de scurtatura ca sa le pot folosi. De ce? Trebuie sa descarc altceva sau...? Cine stie problema multumeschappy. (Master SmarPhone-400, telefonulbig grin )

1 răspuns:
| mazzylazzy a răspuns:

Asta patesc si eu. In general stiu ca la Iphone merge 100 % asa. Dar este si o alta aplicatie care trebuie descarcata, cred ca Emoji se numeste. Mult succes!