| BitKode a întrebat:

Sunt clasa a 9 a la cel mai bun liceu din orasul meu si am picat la o clasa cu profesori cam nepasatori si colegi de bani gata! Vreau sa ma mut la alta clasa la acelasi profil (mate info) de la A la B unde a invatat si sora mea si o sa am aceeasi profesori.Aici sunt si multi prieteni de ai mei! Ce trebuie sa fac sa ma transfer! Mentionez ca nu s-au facut cataloagele si mi-a zis un profesor ca pot sa ma transfer pana se fac! Funda! kiss

1 răspuns:
| IonelaMacovei a răspuns:

Faci o cerere la secretariat, spui si motivele poate ti-o aproba directoarea