| Nikel a întrebat:

Salut, sunt dintr-un oras din apropierea iasului, si acum ma mut in Iasi, eu am 15 ani, si nu cunosc pe nimeni in acest oras. Sun un tip ff sociabil si de treaba, daca ma poate ajuta cineva sa ma integrez in oras ar fi super.

Răspuns Câştigător
| medlygrey a răspuns:

Nikel, fii sigur ca iti vei face prieteni cand vei merge la scoala, intr-un oarecare mod sunt in aceeasi situatie ca tine, doar ca eu mi-am schimbat scoala happy Din pacate nu sunt din Iasi, succes big grin