| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Sunt intr-o situatie dificila. Peste 2 saptamani fac 5 mil ca e ziua mea. Si am un Lg g2 de 32 gb cu garantie inca 16 luni... Si il pot vinde si ii pun si pe aia 5 mil si imi cumpar Xperia z2 sau Htc eye...Ori mai fac rost de inca 5 mil si imi cumpar de black friday un ps4 sau ps3...saau imi cumpar de aia 10 milioane proteine ca as vrea sa ma apuc de culturism si as ramane cu telefonul de acum... Ce sa faaac? Dau funda

1 răspuns:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Lasa-l pe asta.E un telefon foarte bun.L-am avut si eu si il recomand cu caldura. Daca tot vrei sa il schimbi, poti face lejer schimb cu un iPhone... Funda?