| stragery a întrebat:

Salut TP am vazut Jocul MineCraft la un prieten si am vrut sal incerc, dar cand l-am descarcat si am intrat in iel mi sa resetat Pc, am crezut cai din procesor Intel Pentium Dual-core E 2140 dar cand i-am verificat temperatura procesorului era de 25 grade [Normala] totusi am placa video mica de 128 dar nu cred ca MIneCraft cere resurse uriase, am si 2 Gb ram. Funda cine zice ce are + invitatie pe datasence gratuit/////

2 răspunsuri:
| crystynel23 a răspuns:

Acel joc e pentru calculatoarele cu sistem de operare linux si eu cred ca tui ai window, asa-i?

| Bossul_Sorin_1978 a răspuns:

Iti spun eu de ce nu merge.Eu am placa video de 256 si nici mie nu imi merge.Varumeu are placa video de 1024 si ii merge.Deci problema este placa video :-). Funda?