| iExtreme2000 a întrebat:

am 13 ani si am stat şi am analizat niste frizuri
Par foarte scurt
Si as avea in plan sa ma tund asa
Dar la vara
Ce parere aveti? Merita sa îmi tund tot parul?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da merita.

| Ineys a răspuns:

La 0, desigur, n-o sa regreti.

| deeeaqq a răspuns:

Normal că se merită.
-.-

| BadAngel3 a răspuns:

Da. De ce nu? Si eu am facut asta si nu am regretat.

| teonatzl a răspuns:

E important sa te gandesti cum o sa iti stea. Ia in considerare forma fetei - daca deja ai capul mic s-ar putea sa il faca si mai mic, lucruri de genul. Daca vrei sa il lasi dupa sa creasca va trece printr-o perioada in care nu va arata nicicum. Si vezi ca parul scurt nu sta ca in poze cand te trezesti dimineata. S-ar putea sa fie dificil de aranjat. Daca ai luat toate astea in calcul, sigur, taie-l. Creste el la loc happy

| Enrica235 a răspuns:

Nu, pana mea... no, daca ai par lung si fain si iti sta bine. nu te tunde, tu...plua ca e ciudat la 13 ani sa incerci treaba asta cu parul scurt..stiu din proprie experienta. plus ca s ar putea sa nu ti placa si iti da un aer baietesc iar pentru o fata de 13 ani care se crede o domnislara de acum parul scurt e o alegere proasta. depinde ce stil ai si cum vezi tu lucrurile. daca esti mai baietoasa, e ok pentru tine. dar o sa ti para rau mai tarziu. nu e o alegere usoara laughing))) mai ales ca esti o adolescenta si patul scurt ar putea deveni o problema majora in sensul ca daca nu ti va sta bine te va face sa suferi mult. Ai putea opta deocamdata la ceva tunsori " in scari " sau ceva suvite ce se poarta in 2016. ceva la moda si care sa inspire feminitate