| xbx a întrebat:

am 15 ani, 42 kg si 1, 65 inaltime. Joc fotbal de performanta de la 7 ani. Cum as mai putea creste in inaltime?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pe tine la 1.65 te deranjează înălțimea? Aș vrea eu 1.65.
Bun.Deci înălțimea ta depinde de gene(înălțimea părinților, somn, o alimentație sănătoasă, condiție fizică etc)Dormi 9 ore, nu mânca toate prostiile.

| vocea a răspuns:

Nu cresti depinde de gena ta, mai sunt pastile dar nu sunt sanatoase, un singur spoer ajuta pentru inaltime oarecum si anume innotul, succes