| paulwalkerfan a întrebat:

Am 15 ani si o luna laughing) e tarziu sa ma apuc de box? Adica sa fac performanta! Am 1.75 si 50 de kg laughing)) stiu mai trebuie sa pun pe mine! Vreau pareri si raspunsuri!

1 răspuns:
| BlackBi a răspuns:

In general daca ai ambitie poti face ce vrei. Pentru 15 ani ai o inaltime buna, dar ceva imi spune ca o sa te mai inalti si o sa ramai la aceeasi greutate sau te mai ingrasi putin, ori oasele sunt grele. La box. nu te poate opri nimeni sa nu incerci. Dar sa nu uitam ca buturuga mica rastoarna carul mare. > Meciul dintre Morosanu si ala de 2 m > https://www.youtube.com/watch?v=-mWDl9_gENc < Mno. nu te opreste nimeni sa nu te apuci. dar daca stii ca o sa fii ca asta de 2 m ..mai bine te gandesti putin. Oricum. daca te apuci Bafta! ..nu uita ..nimic nu e imposibil.