| Vlad_Ion_1960 a întrebat:

Am 15 ani si sunt in clasa a IX-a. Imi place destul de mult de o fata de la mine din clasa dar sincer nu stiu ce sa fac. Eu cred ca si ea ma place cat de cat, am vazut-o de multe ori ca se uita la mine zambind, rade la glumele mele dar chiar nu stiu cum sa aflu daca este adevarat.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de ea, dar nu in fata colegilor. Invit-o undeva, incerci sa o iei de mana, si vezi cum reactioneaza. Daca te respinge nu mai insisti.

| TonyTZu a răspuns:

Asta nu insemna ca te place neaparat si eu am fete asa in clasa si tot asa fac dar nu cred ca le place de mine..eu zic sa ii spui verde-n fata asa face un barbat sau vino cu o ciocolata cu o floare incearca sa ii castigi dragostea pe parcurs...