| anonim_4396 a întrebat:

am nevoi de un sfat happy
sunt eleva in clasa 12, ma ocup cu dansuri si sunt voluntar insa doresc sa-mi iau adaugator la mate fiindca am BAC-ul si sa fregventez o scoala auto ceia ce gasesc mai important insa nu vreau sa ma despart de celelalte, deci nu le reusesc pe toate plus mai am si teme de facut, voi ce spuneti ce ar trebui sa aleg si la ce sa renunt?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salutari

Corect e: "frecventez", "ceea ce", sa nu mai zic de punctuatie si ca n-ai pus un punct in toate cele 6 randuri.
Renunta la tot si pune mana pe gramatica, iti trebuie si la BAC si-n viata.