| AirCloud a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Astazi la scoala am facut biletele cu toti colegii de clasa si a trebuit sa extragem cate unul pentru cadoul de Craciun. Problema e ca, eu sunt in clasa a 9-a *boboc* si nu imi cunosc bine toti colegii si am extras un coleg despre care nu stiu mare chestie. Tot ce stiu despre el e ca asculta muzica trap, sau orice cu bass si a facut judo. Atat. M-am uitat si prin postarile sale de Facebook si nu am gasit nimic ce ar putea da de gol ce i-ar place. L-as intreba direct care-s lucrurile care-i plac, dar m-as da de gol cum ca eu ii fac cadou, si vreau sa ramana secret. Ce ar trebui sa ii cumpar sau cum as putea sa aflu cate ceva despre el in timp scurt si fara sa fie prea direct. p.s. are 15 ani ca si mine. Dau funda pentru cel mai bun raspuns. Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| Cristinuky a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa pui pe altcineva sa intrebe, se va astepta sa primeasca de la persoana respectiva cadoul, dar va fi surprins ca e de la tine. Spor la cautat cadouri!

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Vezi si tu stilul sau vestimentar, poate poarta lanturi, inele, sepci. Poate simti cam ce gusturi ar avea la parfum, ce arome ii plac...

| ElizabetWolf a răspuns:

Roagă pe cineva să-l întrebe