| Soka577 a întrebat:

am nevoie de ajutor.Nici o fata din clasa mea nu ma place si nu stiu de ce.
Miros tot timpul frumos,fac dusuri in fiecara zi, ma spla pe cap in fiecare zi am un aspect placut si fac foarte glume ce nu jignesc pe nimeni si nu injur sau asa ceva de ce asta
Plus ca fata de care imi place nu ma place deloc zice ca sunt urat dar nu e asa am 11 ani am slabi foarte mult de la 50 de kilograme cat aveam asta vara acum am 37
De ce acest lucru, dau funda

Răspuns Câştigător
| OmniSpirit a răspuns:

Iti pot garanta ca am vazut multi care sunt chiar in razboi cu apa si sapunul si au de la o varsta frageda o viata dezordonata iar fetele sunt ca umbra lor.

Clar, nu este vorba de igiena aici ci de rezonanta. Pur si simplu acele persoane prefera altceva.
Nu trebuie sa te simt rau din cauza asta, cauta sa discuti cu alte clase din vecinatate.
Eu de multe ori ma intelegeam mai bine cu clasele mai mari si nu cu cei din grupa mea de varsta.
Greutatea nu este o problema, pe mine ma sufla vantul si unele fete ma placeau asa cum aratam. Comunicam si glumeam cu cine vedeam ca pot fi civilizati, nu cu cimpanzei.

Fi natural, ai grija de sanatatea si ordinea personala fi politicos si cauta din vecinatate sa iti creezi un grup de prieteni sau prietene.

Capul sus si nu apleca urechile la vorbele rautaciose, nu baga in seama.

Succes!