| RobEERTtttt a întrebat:

Am o intrebare, am pus un bilet la fotbal si mi-au iesit toate meciurile, si un meci a fost abandonat, si de o zi scrie ca biletul este in desfasurare si nu imi poate da bani astia de la agentie... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai astepti. Poate ca li se pare ca le iei toti banii din casierie. Daca treaba se lungeste, faci reclamatie la OPC.

| AFR81 a răspuns:

La ce agentie ai pus? Unii iti dau banii pe loc, altii daca au trecut 24 sau 48 de ore si meciul nu s-a rejucat. Sfatul meu e sa astepti pana ti se va da cota 1 si sa-ti iei banii (ce-i drept mai putin decat castigul initial). O a doua varianta ar fi sa astepti sa se rejoace meciul si sa primesti castigul intreg. Exista si posibilitatea sa pierzi tot daca alegi aceasta varianta.

| RobEERTtttt explică:

Mersi mult!