| RRRoooXXX a întrebat:

Am si eu o intrebare: De`ce imi merge asa de greu google chrome?
Mi-am facut cont pe google si din acel minut cand deschid laptopul` si vreau sa intru pe chrome mi-se blocheaza ....si nu doar asta in plus cand dau search trebuie sa stau cate 4-5 minute pana ce se incarca.Si pe Facebook e la fel... Ajutor
P.s. Funda la raspunsul care functioneaza :*Cat mai repede posibil

1 răspuns:
| malina1 a răspuns:

Parerea mea e ca atunci cand ti-ai facut cont pe google tiai virusat calculatorul sau daca problema e doar la chrome ai putea sa il stergi si sa il instalezi la loc. daca asta nu merge va trebui sa iti sachimbi windows-ul.succes FUNDA?