| andreydanyel99 a întrebat:

.. Am si eu o problema in legatura cu Skype, il pornesc totul bine, si la un momentdat cand ma suna un prieten, vorbesc cu el 2-3 minute sau chiar mai mult si dupa se aude un bazait puternic, apoi imi apare jos in coltul din dreapta un mesaj cu No Microphone detected, si am un microfon separat!

Mentionez: Am laptop! un HP470, imi poate spune cineva ce are sa stiu si eu!

P.S : scuzati categoria!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu detecteaza microfonul!
Posibil firul sa aiba intreruperi, sau sa nu fie bagat corect in mufa... ala este cu problema, mesajul spune clar ca "nu deteceteaza microfonul"!

| andreydanyel99 explică (pentru Violleta2022):

Pai l-am verificat, am fost cu el la probat merge perfect, cand intru pe skype face figuri, o fi vreun bug de la skype, nu stiu!

| alexandrualind a răspuns:

Nu e bun microfonul.