| bestb0y a întrebat:

Anul acesta sunt clasa a -8a si facem banchet. Nu stiu in ce sa ma imbrac laughing Adica stiu dar nu gasesc. Eu as zice o pereche de blugi conici o camasa neagra dar in picioare nu stiu ce sa iau. Ma puteti ajuta? Ar fi de ajutor niste poze va rog.

4 răspunsuri:
| cool1 a răspuns:

Norocosule! Si eu sunt a-8-a si dirga mea e asa zuzu ca nu vrea sa facem banchet ca cica nu ne mai suporta laughing)))). Personal cred ca ar merge o camasa lejera si un pic mai mare decat masura normala (am colegi care vin asa si sunt f. okkk... daca intalegi). Niste blugi negri nici mulati tare dar nici anii '70.Si niste pantofi negri din aia de nunta laughing. Bafta si vezi cata,, apa,, bei la banchet.

| bestb0y explică (pentru cool1):

Ma poti ajuta cu niste poze te rog? laughing