| zickuo a întrebat:

As dori sa cumpar de pe Google Play tastatura : Swype

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance .swype.dtc

Intrebarea mea este : Daca o cumpar, si de exemplu imi schimb telefonul, si ma conectez la acelasi cont, trebuie sa o cumpar din nou? Intrebarea ar cam fi valabila pentru majoritatea aplicatiilor...

Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| sclipicioasa a răspuns:

Da, e valabila cumpararea pentru ca ai cumpara tastatura de pe acelasi cont!

| zickuo explică (pentru sclipicioasa):

Deci imi ramane in cont, si o pot instala pe un al doilea telefon daca il schimb? Daca da, cum imi ramane, cand o caut imi scrie ca e cumparata? Sau cum?