| introduaicinumele a întrebat:

As vrea sa fac parteneriat cu TNG (pe Youtube), ei cer 1000 views/zi si eu am cam 69 pe zi (in ultima luna). Sau sa avem continut de calitate, ne accepta si asa, doar ca videourile mele sunt in romana, rezolutie full hd, se vad bine, doar ca cei de la TGN nu vor intelege ce spun in videouri... pentru ca nu cred ca ei stiu romana, in fine, ce as putea sa fac sa am acele 1000 vizuri pe zi? Ceva sfaturi? Am postat linkuri pe blog (are 200-300 views pe zi, doar ca din acestia doar 1-2 dau click pe banner...).
Astept sfaturi!

3 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Nu ai auzit de promovare online? trebuie sa investesti ceva sa fii in top!

| introduaicinumele explică (pentru quintron):

Am auzit de multe, dar de exemplu cei de la copii copacii mc? tot ce au facut este sa zica niste glumite in microfon si sa incarce cum se joaca minecraft... mare lucru ce fac ei, si au mii de subscriberi si fac si bani si nu cred ca-u investit ei in asa ceva...
ps: am si blog, care e bine optimizat seo! si aparea bine in rezultate pe Google, doar ca a fost facut pe blogspot si acum o luna si ceva din.com a fost mutat pe.ro (cele din franta pe.fr si tot asa, ca nu mai aveau subdomenii libere), si de atunci am pierdut backlinkuri si cam tot ce am facut eu, dar incetul cu incetul imi revin

| quintron a răspuns (pentru introduaicinumele):

Inseamna ca stii ce ai de facut? app... la ce ai ma postat intreabarea daca stiiai de seo. optimizare...