| Salu134 a întrebat:

As vrea sa imi da-ti si mie niste propuneri pentru un cadou.In curind fac o luna de cind sunt cu o fata si as vrea sa ii fac un cadou.Multumesc mult de propuneri.

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mare greseala faci, ii se va urca la cap!

| OnuOnulică a răspuns:

O bratara, flori, un lantisor.

| neutrino a răspuns:

Un set din aur format din: lantisor ( nu scurt), bratara si cercei. Sa nu uiti de flori!

| TonyTZu a răspuns:

Cauta ceva pe Avon un parfun ceva...

| ViatacuLouie a răspuns:

Ia-i 10 lei din portofel... laughing. Iti dai seama ca ceva simbolic daca aveti doar o luna, ia-i un ursulet, pentru nu stiu ce motiv in lume fetelor le plac cacaturile astea...

| AtomiculXXX a răspuns:

Poti sa-i oferi un buchet de flori si o cutie cu bomboane, o jucarie de plus (un urs, o pisicuta) sau poti sa te intinzi la cadou mai scumpe gen: o bratara de argint/aur, un lant cu pandativ... Sunt multe sugestii, depinde unde te incadrezi

| Dididia101 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un inel frumos si sa ii faci un mic album in care sa pui cateva poze cu voi doi. M-ai i-ai si un trandafir si o cutie de bomboane eventual sicrede-ma, o sa-i faci o surpriza minunatawinking