| OmulVesel99 a întrebat:

Asi dori sa imi spuneti cum se numea acel truc :

se amesteca cartile, se pune una in stanga una in dreapta ( usa sa fie neagra si una rosie) apoi spectatorul spune rosu sau negru iar eu pun cartile din pachet unde imi spune el.

la final tote cartile sunt rosii si cele nere sunt nerge! PLz cine imi dai site sau macar numele! Funda!

scuze categorie dar aceaste este cea mai populata xD

2 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

Este greu de explicat, dar iti garantez ca daca te duci pe google sau youtube o sa gasesti tucul explicat si aratat. Succes big grin

| OmulVesel99 explică:

Cum se numeste?