| Ampphe a întrebat:

Aspectul meu nu este cine stie ce, dar nici urat. Ceea ce as vrea sa intreb...cum as putea face un baiat sa ma placa? (pentru caracter)
Multumesc anticipat! Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Buna.Asta depinde si de caracterul baiatului, adica ce il intereseaza la o fata, ce gusturi are etc. Oricum ca sa te placa un baiat pentru caracterul tau trebuie sa ai ocazia sa ii arati cum gandesti, cum vezi viata s.a

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imprietenindu-te cu el. Relatiile bune nu incep in parc cu fraze de agatat, sau in club...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg chestia asta." Vreau sa ma placa x.".
Nu-ti bate capul sa te placa, fi naturala. Teatru nu poti sa faci la nesfarsit. Si sa stai sa fi pe placul altora mie imi suna nasol rau. Daca va intelegeti si te accepta asa cum esti bine, daca nu bye'bye. Daca va intelegeti bine, comunicati usor si toate chestiile de genul "problema" ta e rezolvata. Poate si putina atitudine. happy