| RaspunsuriBune a întrebat:

Azi vreau sa propun un schimb.Dau black ops 2, de fapt, cont de steam cu black ops 2 cumparat pentru iteme de metin2 ro, serverul DRACO, daca e cineva interesat sa ma adauge la yahoo : antauri06

2 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

1. Aceasta "intrebare" nu are ce cauta la aceasta categorie.
2. Chiar trebuie sa iti faci "schimburile" pe TPU?
3. Sunt gamer si m-a atras cand am vazut ca ai scris bo2 dar mai departe... eiiii omule... metin2?
4. Sper ca nu te-am suparat.
5. Sper ca nu am fost prea dur.
6. Sper sa nu ma injuri.
7. Sper, sper, sper.
8. Succes!

| RaspunsuriBune explică (pentru DeKoniec):

Am vazut ca multi posteaza pe TPU ca vor sa faca "trade-uri".Si care e problema ta, totusi, ca eu ma joc metin2? Este un joc chiar populat si merita jucat pentru ca e interesant.Insa daca esti un disperat de jocuri nu il recomand fiindca devii dependent si te dai cu capu de pereti cand iti exploeaza fms la +9...Eu ma joc metin2 ro da nu sunt disperat, si m-am plictisit de BO2 de aceea il dau pe iteme metin2 ro dar poate o sa il dau pe EURO.