| mihai4000 a întrebat:

cam cati cm ar trebui sa fie intre mine si o fata pentru a fi cuplul perfect laughing, credeti ca 20 de cm sunt ok? am fost cu o tipa foarte mica si ma simteam nasol cu ea...

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Salut Mihai, in general nu conteaza ce inaltime are fata potrivita, dar daca e mai scunda e perfect. Inaltimea nu e factor decisiv pentru o relatie de succes! Factori decisivi sunt:comunicarea, iubirea, intelegerea,
fidelitatea, seriozitatea, sacrificiul!

FUNDA?

23 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

20 de cm e super ok. Ea poarte purta tocuri, par tapat si totusi baiatul nu e mai mic decat ea, ci putin mai inalt. la 10 cm... daca ea poarta tocuri si par tapat....deja el e mai micut. Deci 20 de cm e perfect!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ceeee? parca sufletul conta? acum o dai la intoarcere?

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Om lud esti
mergi tu cu o pitica de 3 cm

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ce ipocrite sunteti. va impiedica ceva atat de banal ca inaltimea, si va mai """" pe voi ca "sufletul" conteaza, sunteti vai si amar laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ps. acum am vazut ca inseamna fara experienta. haios iar rolling on the floor. ai avut iubit in viata ta? sau le dai la toti papucii ca n u sunt prea inalti rolling on the floor))? dar lasa, sufeltul conteazawinking

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza si sa fie prezentabil.
Draga om modest si fals, tu nici nu te-ai apropia de unul care are te miri ce afectiune si arata nu stiu cum, nu ai trai cu cineva mult mai mic decat tine care arata groaznic. Asta e adevarul, oricum te-ai uita la el.
Eu am spus ce e ideal cu privire la inaltime. Daca tu vrei sa iei raspunsul meu, indepartand unele fragmente de text, si sa rastalmacesti cum vrei tu, noh, bravo tie. Dar macar nu fi ipocrit...

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau te simti ca esti pitic? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

"tu nici nu te-ai apropia de unul care are te miri ce afectiune si arata nu stiu cum, nu ai trai cu cineva mult mai mic decat tine care arata groaznic." ca tu ai faceo rolling on the floor lasa-ma ca mor aici. tu cu pretentiile tale de vedeta, sa fie religios, sa fie mai inalt sa am tocuri de girafa, si altele care nu le spui si cred ca sunt si alea vai si amar. shhh ca eu nu sunt fals

acum ani am avut ca amic unu care avea handicap, mergea stramb gen picioarele intortocheate, nu stiu cum sa zic. ma durea pe mine in dos ce credea lumea. deci numai baga din burta ca nu iti merge

sunt totusi cum mintea ta a ajuns la concluzia "te miri ce afectiune si arata nu stiu cum" sunt chiar curios. mai zici de mine "rastalmacesti cum vreau" dar tu ce faci? mai zici de mine ca"s ipocrit, dar tu nu iti vezi varful nasului laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

"Sau te simti ca esti pitic?" cand 1.83 o sa fie "Mic" atunci poate sa ma rusinez dar pana acolo mai e. mi se pare doar idiotesc ce ai zis. actuala prietena are 1.76, e inalta ca fata, am mers la restaurant, ea avea tocuri si imi venea perfect la inaltime si nu am avut nici unul probleme., si tu deja vrei unul cu 20 cm mai inalt ca nu stiu ce freza sa ai. mi se pare aiurea, desigur ca e alegerea ta, poati sa iei si unu de 2.10 dar e aiurea sa pui accent pe ceva asa de banal.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am zis ca e obligatoriu acel criteriu, am zis doar ca e ideal, si tu deloc te iei de mine c a o closca turbata.
Ma simt bine sa fiu mereu urmarita si cand e ocazia, sa imi sari in cap big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

"Ma simt bine sa fiu mereu urmarita"
nu iti lua grade de vedeta in cap laughing, daca te "urmaream" la 10 intrebari pe zi poate credeai ceva atat de penibil dar cand dau peste raspunsul tau pe la o intrebare si are logica unei... ma abtin, nu pot sa nu zic ceva.

" closca turbata" mai iesi pe afara si socializeaza. poate asa vezi ce inseamna o vorba simpla si unu care "iti sare in cap". vad ca nu faci diferenta.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe, mereu sari si ma ataci la ce raspunsuri postezi, iar in ultima vreme ti-ai luat-o in cap. societatea nu inseamna jungla, lipsa de bun simt si conduita. Ci tu

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocurile sunt 10 cm, daca mai isi face parul sa zicem 5 cm, e cu 15 cm mai inalta. Mie m ise pare urat ca intr-un cuplu ea sa fie mai inalta ca el,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Idealul e cu 20 de cm mai mare. IDEALUL, am spus. reciteste cuvantul daca nu intelegi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Ultima vreme ti-ai luat-o in cap"" asa am fost mereu dar ce stii tu. lasa ca plec ceva timp si poti sa postezi toate minunatiile posibile fara "frica" ca iti dau peste nas.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Ce lud esti. Ai o logica plina de gauri. Pune-o la punct.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Mai bine plina de gauri decat lipsa. don't tell anyone
Ce lud esti"" rolling on the floor haios, un copil ma face pe mine novice.

| Mayar a răspuns (pentru anonim_4396):

Decat sa spui prostii, mai bine nu spui nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayar):

Nu minti? ma rog la dzeu sa nu ai peste 17 ani cu o mentalitate asa ca nu ti-ar sta bine.

| RainmakerX a răspuns:

Atata timp cat va iubiti inaltimea nu ar trebui sa fie un obstacol!
Sa te intelegi cu ea, sa aveti interese comune, asta conteaza...

Si da, 20 cm pare okay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca 20 de cm este prea mult. Eu zic ca diferenta ar trebui sa fie de min. 7-8cm si de max. 15cm. E doar o parere...

| L1feDRAIN a răspuns:

Daca iti place de ea si ea de tine, pot fi macar si 0 sau 99999... vrei sa spui ca daca nu ar fi citi cm trebuie ai renunta la ea? Eu nu cred, doar daca nu iti pasa de ea.

| Anna121 a răspuns:

Dragostea nu tine cont de inaltime, nu vad de ce te-ai simti penibil cu o tipa scunda daca tu chiar tii la ea. Dar ca sa-ti raspund la intrebare, daca ea este pana la umarul tau, eu zic ca este ok.