| 12StiiCe a întrebat:

Salut,TPU.Caut un metin2 PvP Classic.Cel cu răspunsul cel mai bun si cel mai rapid primeşte fundiţa:*

9 răspunsuri:
| gabi2000 a răspuns:

Http://metin2an.sytes.net/ este un servar pvp clasic cu iteme beta PS: Pagina intra mai greu si poti intra in top 15 ff usor.

| TinKode2000 a răspuns:

Metin2European, Metin2Hamar

| 12StiiCe explică (pentru TinKode2000):

Păi...Classic...Fără 6/7 şi cu rata 500+winking European şi hammer sunt cu 6/7

| TinKode2000 a răspuns:

Metin2Virtual sau Metin2Ozeron are 6/7 bonusuri dar nu care war/war sura/sura tongue

| robert80012466 a răspuns:

Sv 4 metin2 evolutii ca pe official Site:sv.4metin2.ro/

| robert80012466 a răspuns:

Mai zic vip style mt2devorbit

| 12StiiCe explică:

Classic...Fără 6/7 si cu rata 500+tongue

| ஐSweetCandyஐ a răspuns:

Metin2 explosion2 Cresti repede Lume multa Usor dawnloadabil Classic Inteme Ieftine
L-am jucat si eu si mi-a placut