| AnonimulCurios a întrebat:

Ce hobby-uri aveţi? big grin

8 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Sa citesc oameni si sa colectionez jucarii de plus

| Vlach a răspuns:

Desenez,colectionez scoici si pietre si imi plac melcii(mi se par draguti)

| AlexStefan1 a răspuns:

GAMING, football si facebook. in plus colectionez cartonase de football.

| Ungureanu90 a răspuns:

Citesc, practic sporturi, mă uit la filme, seriale, emisiuni, știri. Gaming, desenez, ies în oraș des (nu e un hobby, dar să zicem), pescuitul, gătitul, șah, traseele montane, kickbox etc. Multă baftă!

| A7n7d7r7a a răspuns:

In ultima vreme am inceput sa editez poze, de tot felul, genul de imagini cu mesaje scrise peste. Asa ca mi-am facut si o pagina. :D;;)

https://www.facebook.com/......2800257335

Sunt abia la inceput.

| Nicolaie_DaNutzu_2001 a răspuns:

Salut hobby-ul meu este basketul deja am ajuns pe primul loc la o echiba de basket si am un trofeu de argint...
P.s. eu sunt inscris la o echiba di basket din Italia

| alin11alinutzu a răspuns:

Sa cant este unul din hobby-urile mele am o chitara si cant ma mereu

| Bmargareta a răspuns:

Hobby-uri:Arta,dansul,creatii de vestimentatii in creionbig grin