| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii timizi și cuminți, dar mai prostuți din fire? Credeți că se vor integra în societatea în care trăim noi? Acord funda la cel mai inteligent răspuns!

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Unii oameni se integreaza mai usor in societate, altii mai greu, altii nu se vor integra in societate niciodata. Nu vad de ce un om timid, sau cuminte nu s-a integra in societate.
Si oamenii mai prostuti se pot integra in societate de asemenea, atata timp cat respecta regulile societatii.
Nu stiu daca raspunsul meu a fost suficient de satisfacator pentru tine, dar asta mi-a venit in minte pe moment, poate daca era mai devreme, aveam mai multe idei de spus, acum e prea seara ca sa mai gandesc la fel de bine cum o fac in timpul zilei, si sunt si obosit, daca aveam mai multa energie, sigur spuneam mai multe, si puteam sa dezvolt ideea mai bine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se integreaza cand incep sa munceasca cu colegii de munca si superiorii, tot socializare se numeste dar e limitata in cadrul muncii atat

| RAY a răspuns:

Cand vor vedea ipocrizia din jurul lor vor deveni precum alti

| Sociopat a răspuns:

Buni de exploatat si de calcat in picioare

| gabriel87000 a răspuns:

Ba am vazut din astia care sunt oameni la locul lor muncesc isi vad de viata lor in ziua de azi nu iti trebuie 1 milion de prieteni e nevoie de 2 3 si aia buni decat nu stiu eu cati.stai relax si nu te mai preocupa de iei ca aia sunt oameni la locul lor.